Základná škola s materskou školou Lazany, č.s. 423, 972 11 Lazany

Vážení priatelia,
keďže v tomto roku budete mať opäť možnosť rozhodnúť sa komu darujete

2 % zo zaplatenej dane za rok 2005.

Ako mimovládna organizácia sa i my uchádzame o Vašu priazeň.
Získané prostriedky využijeme na podporu vzdelávania, skvalitnenie vyučovacieho procesu a spestrenie záujmových činností žiakov školy.

Ako postupovať:

1. zamestnanec, ktorému ročné zúčtovanie dane vykoná zamestnávateľ:
  • požiadajte zamestnávateľa o vydanie "Potvrdenia o zaplatení dane za rok 2005"
  • z dane určite sumu zodpovedajúcu 2 % - min. 20,-Sk
  • vyplníte tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej DzP fyzických osôb" (je Vám k dispozícií na ekonomickom oddelení školy č.s. 423, na 1. poschodí) a spolu s "Potvrdením o zaplatení dane" zašlete alebo doručíte príslušnému daňovému úradu do 30. apríla 2006.

2. daňovníci, podávajúci daňové priznanie:
  • najneskôr do 31. marca 2006 vypracujete daňové priznanie za rok 2005 a zaplatíte daň
  • z dane určite sumu zodpovedajúcu 2 % - právnické osoby min. 250,-Sk
  • vyplníte "Vyhlásenie" - je súčasťou daňového priznania a do 31. marca 2006 daňové priznanie odovzdáte daňovému úradu na ktorom ste evidovaný.

Vy nič nestratíte, my môžeme získať a skvalitniť vyučovací proces.

ĎAKUJEME !

Jana Bittová, Za RZ pri ZŠ s MŠ